FUDBAL: Železničar i Grafičar igrali nerešeno u Pančevu, Želja 1. maja dočekuje Radnički (SM)

U sredu, 26. aprila, na Sportskom centru „Mladost” u Pančevu odigrana je druga utakmica plej-ofa Mozzart Bet Prve lige Srbije u kojoj su se, pred punim tribinama, susreli Železničar i Grafičar.

I ovaj meč, kao i prethodni gde je Želja igrao protiv IMT-a, završen je nerešenim rezultatom 2:2 (1:0)

Na kraju prvog poluvremena Želja je vodio sa 1:0 zahvaljujući golu Luke Petrovića postignutom u 26. minutu. Već na samom početku drugog poluvremena, u 48. minutu, izjednačio je Pavle Ivelja, koji je bio zadužen i za naredni gol u 84. minutu.

Ipak, minut pre kraja regularnog dela utakmice Đorđe Šušnjar uspeo je da donese izjednačenje, ali i veoma značajan bod svom timu.

Pogledajte trenutnu situaciju na tabeli:

Naredni meč igra se već u ponedeljak, 1. maja, kada Želja na Sportskom centru dočekuje Radnički iz Sremske Mitrovice. Utakmica počinje u 16 sati.

Pogledajte još nekoliko kadrova sa utakmice, a još mnogo fotografija pronađite na našoj Fejsbuk stranici.