FUDBAL: Želja igrao nerešeno protiv Vršca

Izvor :
Kontrolna utakmica koju je FK Železničar danas igrao protiv Vršca završena je nerešenim rezultatom 1:1.

Vršac je došao u vođstvo u desetom minutu, a pančevačka „dizelka” je izjednačila preko Luke Mićića, kome je to bio prvi pogodak u Željinom dresu.
Tim iz Pančeva je utakmicu počeo u sastavu: Kožul, Andić, Stanimirović, L. Marković, Tripković, Tomović, Tomić, Mališić, Knežević, Kovačević i Mićić.
U drugom poluvremenu igrali su i: Živković, Konatar, Protić, Plavšić, Kostić, Jovanović, Đorđević i Ilić.

Detalje sa utakmice pogledajte u postu na zvaničnij Facebook stranici Železničara:

Prvenstvena trka za bodove u Prvoj ligi Srbije startuje 7. avgusta, kada će Želja gostovati u Žarkovu.
Do tada, momci će odraditi još jedan kontrolni meč.
Generalna proba je zakazana za subotu, 31. jula, kada će „dizelka“ na Karaburmi odmeriti snagu sa OFK Beogradom.