ODBOJKAŠKA SUPERLIGA: Starčevce ipak nadigrao Spartak

Utakmicama 6. kola nastavljeno je takmičenje u Superligi za odbojkaše. Starčevački „borci” su u Hali sportova na Strelištu u subotu, 11. novembra ugostili favorita iz Subotice. Iako su bili oslabljeni, pružili su sjajan otpor, ali za osvajanje makar jednog boda nisu imali ni sreće: Borac – Spartak 1:3, po setovima: 25:21, 13:25, 21:25 i 24:26.

Odlično su momci koje predvode treneri Vojislav Pavlović i Dušan Jović otvorili utakmicu, iznenadili su goste, ali onda su se u timu Spartaka razigrali Roland Džekson i Mario Džasper

Borac se nije predavao. Predvođen Bojanom Poznićem imao je prednost u četvrtom setu, bio jako blizu izjednačenja, ali…

Zaslužili su Vladimir Knežević i njegovi drugovi aplauze publike, a posebno pioniri koji se polako priključuju prvom timu – Strahinja Tanev, Nemanja Jović, Marko Kovačević i Vojkan Luković.

Ovoga puta, na veliku scenu stupio je Marko Kovačević koji je ostvario prve minute u seniorskoj, superligaškoj konkurenciji.

U narednom kolu Borac gostuje u Kragujevcu gde će se sastati sa domaćim Radničkim.