FUDBAL: Železničar doneo jedan bod iz Beograda

U prvom kolu plej-ofa Mozzart Bet Prve lige Srbije u subotu, 22. aprila, na stadionu FK Bežanija u Beogradu susreli su se pančevački Železničar i IMT. Ovaj meč završen je nerešenim rezultatom 1:1 (1:1).

Prvi gol za IMT već u 9. minutu postigao je Vladimir Radočaj, a izjednačio je Luka Janković u 30. minutu.

Taj rezultat ostao je nepromenjen do kraja meča te su gosti i domaćini podelili bodove.

Ovaj vikend nije doneo nikakve promene na prvoligaškom fudbalskom nebu, bar kada je reč o samom vrhu tabele, budući da je trećeplasirani Grafičar igrao nerešeno sa Radničkim iz Sremske Mitrovice (2:2), te su sva tri vodeća kluba na tabeli samo upisala po bod više.

IMT trenutno vodi sa 62 boda, Želja ima 58, a Grafičar 51.

Naredni meč Pančevci igraju upravo protiv Grafičara u Pančevu u sredu, 26. aprila, od 16 sati. Nakon toga, još jedan derbi Pančevke i Pančevci moći će da gledaju u ponedeljak, 1. maja, od 16 sati. Tada na Sportskom centru Mladost Želja dočekuje Radnički iz Sremske Mitrovice.

Pogledajte još nekoliko fotografija sa ovog meča, a ceo album pronađite na našem Fejsbuk profilu.