DŽUDO: Dve bronze za Dinamo ovog vikenda

Takmičari Džudo kluba Dinamo iz Pančeva bili su uspešni i ovog vikenda, a sa dva različita takmičenja stigle su i dve bronze.

Na Međunarodnom džudo kupu u Jagodini „Jagodina Open 2024”, gde je nastupalo više od 50 klubova iz Srbije i regiona, pančevački Dinamo predstavljalo je osmoro takmičara.

Hristina Dimitrijevski je u kategoriji mlađih devojčica do 32 kg osvojila bronzanu medalju. Vukašin Bačević, Luka Ivanović i Uroš Slijepčević su osvojili peta mesta u svojim kategorijama.

Na prvenstvu Vojvodine za starije dečake koje je održano u Novom Sadu, bronzu je osvojio Vuk Rajković u kategoriji do 73 kg.