DŽUDO: Za Tamiš 11 medalja iz Slovenije i dve sa Prvenstva Srbije

Džudisti pančevačkog Tamiša postigli su danas sjajne rezultate na dva različita takmičenja.

Na Prvenstvu Srbije za mlađe kadete, Mihajlo Cvetković izvojevao je titulu šampiona države, dok je Mara Rašić vicešampionka. Takmičio se i Miloš Božić koji se ovog puta plasirao na 5. mesto. Takmičare je predvodio trener Marko Jovanović.

Još čak 11 medalja stiglo je danas u Tamiš sa Međunarodnog džudo turnira „Pokal Komende” u Sloveniji. Pančevci su osvojili četiri zlatne, pet srebrnih i dve bronzane medalje.

Zlatom su se okitili Aleksa Sudimac, Kristian Lehni, Milena Sekulović i Divna Milanović. Srebro su osvojili Todor Dubak, Filip Ćirić, Katarina Kešin, Tamara Grabundžija i Emilija Ilić, a bronzu Vuk Stanković i Aleksa Šabat.

Takmičili su se i Vuk Dugić i Vukan Ranislavić koji su zauzeli odlična peta mesta.